Econlib

Econlib


Vysoká škola ekonomická v Praze


CERGE-EITisk

KOUMES - Katalog Online Užitečných Materiálů Ekonomických & Společenských

Business Intelligence

CIA - The World Factbook - Volně dostupný informační zdroj CIA - The World Factbook přináší zajímavé základní statistické informace o jednotlivých státech světa.
https://www.cia.gov/library/publications/the-world-factbook/
InvestorGuide.com - Investiční zpravodajství USA, burza cenných papírů USA, cenný papír s nejvyšším nárůstem ve dni, kótovací kurzy a tabulky, portfolio, rešerše, zprávy a komentáře, adresář linků, InvestorGuide Univerzita (soubor vzdělávacích článků o investování a osobních financích), inzerce, finanční poradci, investiční slovník, informační zpravodaje zasílané zdarma (příhlášení e-mailem).
http://www.investorguide.com/
Portál CI - Competitive Intelligence - Oborový rozcestník a webové sídlo, které přináší informace a novinky z oblasti teorie i praxe konkurenčního zpravodajství.
http://www.portalci.cz/
Regional Trade Agreements Information System - Databáze Světové obchodní organizace s údaji o regionálních obchodních smlouvách.
http://rtais.wto.org/UI/PublicMaintainRTAHome.aspx
TREND.sk - slovenský ekonomický server - Ekonomické a obchodní zpravodajství ze Slovenska, EU a ostatních zemí světa. Elektronická verze slovenského ekonomického časopisu Trend - první slovenský ekonomický server.
http://www.etrend.sk
Zdroj: webmaster, Další informace: webmaster
Poslední aktualizace: 23. 12. 2014 (webmaster)
Copyright (C) 2003 - 2016 Vysoká škola ekonomická